Hell's Angels Clan
Hell's Angels Clan
Hell's Angels Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Polish language section

Go down 
+3
Submint
Foley
Junior
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Junior

Junior


Posts : 14
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 8:24 pm

To jedynie miejsce na forum gdzie można pisać po polsku Twisted Evil
Back to top Go down
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:02 am

Kiedy będzie server? A może już jest???
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:35 am

Będzie zaniedługo, musimy tylko się zebrać i zrobić konfigurację, wykupić slot na pukawce, ale to na początku września.
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 3:26 pm

A będą jakieś soundy? Nie ma to jak muzyczka podczas grania he he Razz
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:52 pm

Serwer będzie NoDownload, a więc bez dodatkowych rzeczy typu soundpacki. Ma to na celu zebranie mozliwie największej ilości graczy aby zebrać z nich dużo członów do klanu. Większości nie chce się ściągać ilości plików przy wbijaniu na serwer. Potem jak zbierzemy membersów to można pomyśleć o takich rzeczach jak soundpacki, bo to fajna sprawa. Wink
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 10:05 am

Aha, szkoda Sad
Back to top Go down
Jar3k

Jar3k


Posts : 6
Join date : 2011-08-22
Age : 32
Location : Poland / Janowo

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 12:51 pm

myślę że Submint ma rację i całkowicie go popieram.


ale serwera to się nie mogę doczekać Very Happy
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 12:56 pm

a tak z innej beczki to Małpa nam się rozszalała, rekrutuje kogo popadnie, nie wiem jak mam mu przemówić do rozumu, zeby się uspokoił. Znalazł kogoś, nagadał mu że od razu bedzie rekruterem i o proszę... ;/ Serwer jest jeszcze nieczynny, a ten wariuje :p
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 12:56 pm

jak chcecie z nim pogadać to ok, ale delikatnie, bo to jeszcze dzieciak Very Happy
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Junior

Junior


Posts : 14
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 1:43 pm

sub ciebie może nie lubi Razz ale mnie się pytał jak 2 rekrutował czy może wiec ja o tym wiem;] i w sumie dobrze ze rekrutuje jak beda slabo grac zawsze mozna im wypowiedziec umowę Smile
Back to top Go down
Junior

Junior


Posts : 14
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 1:55 pm

napisalem mu PM-a ,zeby rekrutował tylko tych co maja min 15 lat bo przedszkole nam nie potrzebne 12 13 lat to gówniarze,i za razem zbyt piekny okres by go zmarnować przed ET Smile
i wątpie by taki 12latet byl dobrym recem
Back to top Go down
DaRkMAN

DaRkMAN


Posts : 42
Join date : 2011-08-28

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 3:39 pm

Skoro jest dział dla polaków, to tutaj napiszę, liczę że ktoś przekaże "małpie" moją wiadomość, bo z angielskiego jestem słaby.

Kilka razy do mnie pisał PM na serwerze jednego dnia i drugiego, o tym czy nie chciałbym dołączyć do klanu. Obiecałem mu, że napiszę na forum, dlaczego tak naprawdę nie chcę grać ;P Bo niestety ale nie umiałem pisać prywatnych wiadomości.. Tak jakoś nie znalazłem żadnego przycisku "private messages" o którym mi wszyscy pisali, gdy zapytałem "how to send private message"

Razz


A więc, gram w ET dopiero 3 dni, dzisiaj byłby 4 ale muszę coś ściągnąć. 3 dni, po kilkuletniej przerwie. Zanim włączyłem ET grałem jeszcze w kilka gierek, np. Modern Warfare 2, jednak załapałem, że tylko ET tak naprawdę miało w sobie "to coś".

Pogrywam kiedy się nudzę, raz dziennie. To pierwszy problem. Bo klan to wiadomo, trzeba grać cały czas, ciągle być dostępnym, choć chętnie bym sobie z wami pogrywał żeby trochę poprawiać skill Razz

Niedługo koniec wakacji, mam 17 lat, teraz idę do technikum nie wiem jak to będzie Razz

Jeśli poszukujecie kogoś kto na nowym serwerze czasem wchodziłby i zajmował miejsce, to nie ma sprawy, jestem chętny, jako taki członek "zespołu tarcz treningowych" Razz Jeśli chodzi o coś poważniejszego to chyba odpada.

Na boku zajmuję się tworzeniem stron internetowych. To taka ciekawostka Razz

Pozdrawiam, DaRkMAN.
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 4:11 pm

DaRkMAN wrote:
Skoro jest dział dla polaków, to tutaj napiszę, liczę że ktoś przekaże "małpie" moją wiadomość, bo z angielskiego jestem słaby.

Kilka razy do mnie pisał PM na serwerze jednego dnia i drugiego, o tym czy nie chciałbym dołączyć do klanu. Obiecałem mu, że napiszę na forum, dlaczego tak naprawdę nie chcę grać ;P Bo niestety ale nie umiałem pisać prywatnych wiadomości.. Tak jakoś nie znalazłem żadnego przycisku "private messages" o którym mi wszyscy pisali, gdy zapytałem "how to send private message"

Razz


A więc, gram w ET dopiero 3 dni, dzisiaj byłby 4 ale muszę coś ściągnąć. 3 dni, po kilkuletniej przerwie. Zanim włączyłem ET grałem jeszcze w kilka gierek, np. Modern Warfare 2, jednak załapałem, że tylko ET tak naprawdę miało w sobie "to coś".

Pogrywam kiedy się nudzę, raz dziennie. To pierwszy problem. Bo klan to wiadomo, trzeba grać cały czas, ciągle być dostępnym, choć chętnie bym sobie z wami pogrywał żeby trochę poprawiać skill Razz

Niedługo koniec wakacji, mam 17 lat, teraz idę do technikum nie wiem jak to będzie Razz

Jeśli poszukujecie kogoś kto na nowym serwerze czasem wchodziłby i zajmował miejsce, to nie ma sprawy, jestem chętny, jako taki członek "zespołu tarcz treningowych" Razz Jeśli chodzi o coś poważniejszego to chyba odpada.

Na boku zajmuję się tworzeniem stron internetowych. To taka ciekawostka Razz

Pozdrawiam, DaRkMAN.

Bardzo chętnie Ciebie przyjmiemy, nie ma nakazu grania 'cały czas'. ten klan, jak i cała gra jest for fun, to ma sprawiać przyjemność, a nie być wojskowym obowiązkiem Wink Jak pewnie juz przeczytałeś/ usłyszałeś serwer ruszy od początku września zapewne, więc jeszcze trochę czasu pozostało do deadline'u. Swoją drogą prywatne wiadomości wysyłasz wchodząc w konsolę (tylda pod klawiszem esc, następnie wpisujesz /m [tutaj nick] [treść wiadomości].

Pozdrawiam, Sub

PS. Witamy jako kolejnego Polaka, w kupie siła! Smile
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
DaRkMAN

DaRkMAN


Posts : 42
Join date : 2011-08-28

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 4:12 pm

Jak tak próbowałem to jakiś błąd się pojawiał, ale cóż, po cholerę mi prywatne wiadomości.
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 4:16 pm

widocznie nie pisywałeś poprawnie nicku, czasem gracze zamiast 'o' wpisują '0' zamiast 'e' - '3', i to myli, poza tym nie trzeba wpisywać całego nicku, wystarczy charakterystyczny początek, którego nie ma żaden z pozostałych graczy na serwerze. Wtedy konsola rozpozna do kogo chcesz wysłać pma i jest ok Smile
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
DaRkMAN

DaRkMAN


Posts : 42
Join date : 2011-08-28

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 4:27 pm

A no tak, coś pamiętam takiego.. Dzięki wielkie, sprawdzę wieczorem Razz
Back to top Go down
Junior

Junior


Posts : 14
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeSun Aug 28, 2011 10:04 pm

właściwie to malpa pytała się mnie na PM co napisałeś w polskiej sekcji.. choc nie chce mi sie mu tłumaczyć dosłownie tego co napisałeś po polsku wiec mu nie odpisze, to tak na prawde dzieciak wiec trzeba być wyrozumiałym do niego ogólem jak juz kogoś zgwałci i ten ktoś dołaczy do klanu jest bardzo ok:)

co do grania to tak jak pisał sub nie trzeba grać co dzień, to serv tylko i wylacznie dla zabawy, wiec grasz jak masz wolny czas, to ma być serwer bez rygorów, zbędnych zasad, wymagamy tylko odrobinę kultury, i zakazane sa wszelkie wspomagacze podczas grania
Back to top Go down
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeMon Aug 29, 2011 6:39 am

Wiem, jak "małpie" przemówić do rozsądku. Po niemiecku Razz Tak, tylko taki żarcik

A póki nie ma jeszcze serwera to na jakich wy gracie?
Back to top Go down
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeMon Aug 29, 2011 6:44 am

A i jeszcze taka sprawa. Kliknąłem na forum w "Members" i posortowałem wg. "Usergroups"

I tam zobaczyłem, że przy moim nicku mam Member i Recruiter..... Czyli że ja mogę rekrutować???
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeMon Aug 29, 2011 9:01 am

dzięki za spostrzeżenie, Foley, wkradł się błąd. Wygląda na to, jakbyś przez przypadek złożyl podanie o to żeby nadać Tobie rangę rekrutera :p Kto wie, może w przyszłości nim zostaniesz Wink
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeWed Aug 31, 2011 8:01 am

Aha, dzięki, bo nie wiedziałem o co tu chodzi
Back to top Go down
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:25 am

Mam pytanie. (Znowu Smile)

Co trzeba zrobić, żeby "awansować". Mówię o tym:

~~ New Recruit lvl 5 ~~
=|HA|=Foley[PL]

Nadal mam New Recruit. Co mam zrobić na Private? Albo wyżej Very Happy
Back to top Go down
Submint

Submint


Posts : 74
Join date : 2011-08-18
Age : 32
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeThu Sep 01, 2011 9:27 am

grać regularne, udzielać się a forum, to wszystko Very Happy, na wyższe lvle musisz się bardziej postarać Smile
Back to top Go down
https://haclan.forumotion.co.uk
Foley

Foley


Posts : 88
Join date : 2011-08-26
Age : 27
Location : Poland

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeThu Sep 01, 2011 10:18 am

Fajnie sie złożyło, jak tylu było na serwerze. I coś mi się wydaje że z grona ja, Submint, monkey i Jar3k jestem najsłabszy... Sad
Back to top Go down
Jar3k

Jar3k


Posts : 6
Join date : 2011-08-22
Age : 32
Location : Poland / Janowo

Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitimeThu Sep 01, 2011 2:43 pm

hmm sluchajcie , mam problem :/ na drugim kompie gdzie gra... a raczej chce pograc Helios (wojt3k - moj brachol) wyskakuje blad podczas polaczenia... "Couldn't load an official pack file" i kur...a nie wiem co zrobic bo wszystkie patche ma powgrywane itd, na inne serwery moze wejsc a na nasz nie .... moze wiecie co trzeba zrobic?
Back to top Go down
Sponsored content





Polish language section Empty
PostSubject: Re: Polish language section   Polish language section I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Polish language section
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» german language section
» Italian Language Section
» New section
» Trash Bin Section
» Rules in Joining Section

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hell's Angels Clan :: Public Area :: Non-english section-
Jump to: